Χωρίς κατηγορία

πρόσκληση ενδιαφέροντος για τη μίσθωση ενός(1) λεωφορείου

Το Δημοτικό Σχολείο Νεοχωρίου απευθύνει πρόσκληση ενδιαφέροντος για τη μίσθωση ενός(1) λεωφορείου των πενήντα (50) θέσεων (τουλάχιστον), πρόκειται να πραγματοποιήσει εκπαιδευτική εκδρομή στη Θεσσαλονίκη (Ράδιο Σίτυ) την Πέμπτη, 22 Φεβρουαρίου 2018.
Ώρα αναχώρησης: 08:15 από την αυλή του σχολείου
Ώρα επιστροφής 14:10 (περίπου)
Όροι και προϋποθέσεις:
Διασφάλιση ότι τα λεωφορεία με το οποίο θα πραγματοποιηθεί η εκδρομή πληρούν τις απαιτούμενες από το νόμο προδιαγραφές για τη μεταφορά μαθητών .
Σε περίπτωση που δε θα πραγματοποιηθεί η εκδρομή στις προβλεπόμενες ημερομηνίες λόγω ανωτέρας βίας (εκλογές, φυσικές καταστροφές κ.λπ.) δε θα έχει καμία επιβάρυνση το σχολείο.
Για τις παραπάνω υπηρεσίες ζητείται η τελική συνολική τιμή (με ΦΠΑ) της εκδρομής.
Η αποδοχή των όρων της παρούσας πρόσκλησης δεσμεύουν το τουριστικό γραφείο και οι όροι αυτοί υποχρεωτικά πρέπει να αναφέρονται στο ιδιωτικό συμφωνητικό.